Vašek

O mě:

Z ranní mlhy velkoměsta se vynořila mužská postava. Město napůl tone ve tmě a špinavý namrzlý sníh tvoří smutnou kulisu již tak smutného města, kde každý zachumlán do kabátu spěchá za svými povinnostmi. I on spěchá, vlasy trochu delší než na ramena, ani malý, ani vysoký, ani úzký ani široký, prostě takový obyčejný spěchající muž. Však pod touto obyčejnou slupkou se schovává osoba, co slyší víc, než se zdá, co ví víc, než poví a jež tajemství různá ví a ty tajemství zůstanou tajemstvím. Projde vrátnicí, v kanceláři se usadí a teplý čaj z velké kádinky usrkává, v křesle se spokojeně uvelebí a den pomalu s úsvitem začíná.Však to není celý jeho svět, v myšlenkách k různým dalším místům utíká, svět plný orků si v hlavě vytváří, světy, kde půlčíci na pastvinách mají své koně, kde v hrobkách přechází neklidně nemrtví a plno dalšího nejen o světech, ale i o životech postav jednotlivých, jak jim vdechnout živost, zajímavost a jaké zápletky záludné vytvořit. A pak jen pár poznámek na papír napíše, trochu nepochopitelných pro jiné, ale jemu to řekne mnohé a na víkend je připraven, kdy s dalšími se sejde a na chvíli ve vyprávění z celého světa unikne. Však i další zájmy má, s přítelkyní rád se přírodou toulá a pozoruje, co kolem se děje, jak námraza na listí se tvoří, jak srnka utíká přes pole.

Co ještě povědět?

To přece nemůže člověk psát sám na sebe, to by napsal něco jako:

Mám rád přírodu, četbu, hry na hrdiny, zvířata, někdy ujedu na nějaké počítačové hře, sem tam vytvořím nějakou stránku na netu a hlavně nesmím zapomenout na přítelkyni..:-p

Jaký jsem? To je otázka, shrnul bych to, že „sem jen kluk, obyčejně se mi vlasy kroutí a obyčejně mě něco rmoutí,..“, ale to nic neřekne a tak to třeba trochu rozšířím tím, že jsem kozoroh.. 😀 Taky nic? Tak jo, tak povím, jsem hodně flegmatický, klidný, tichý, pohodový. To už poví víc.

Jaké postavy rád hraju? Nu na to odpověĎ znám. Takové, co odpovídají mě, tedy, spíše postavy v pozadí, co se pomalu ťunťujou a pak když je třeba mají nebo umí vše. Ale k takovému cíli je často dlouhá cesta a bohužel, postava po cestě někde umře..:D Tak snad to nečeká mě, sežraný nějakou příšerou..

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.