Hrdinové

gamer

Když se podíváte na obrázky, tak nevidíte žádné bájné bytosti, ale jen nás, obyčejné hráče, kteří si propůjčují životy jednotlivých postav a kteří si hrají s jejich osudy a i obyčejné osoby, které vládnou celému světu.

Stálý hráči:

filipmartin 02  Vašekvojta 02

Občasní hráči, co hrají, když jim to čas dovolí:

 

fotka Davida na stránky

David:

Pravý fousatý trpajzlík, jakého musí mít každá správná družina! Mirek vykazuje neuvěřitelnou schopnost zvládat ve svém životě stavění domu, rodinný život, děti, Guildwars, WoW a k tomu všemu ještě v podobě trpaslíka bojovníka chrání zbytek družinky před vším možným, co na ně vypravěč nahází. Skutečný dobrodruh!

.

.

 

evil

E.V.I.L:

Tohle přízvisko ve vás možná vyvolá pocit temnoty a zla, ale není tomu tak. Právě díky tomuto bodrému a statečnému rytíři máme k dispozici tyto úžasné stránky (jako většina ajťáků sedí celý den u počítače a protože nemá co na práci, tak se pižlá s výrobou stránek a sleduje nahotinky). Z nepochopitelných důvodů vyžaduje naprosto nesmyslné požadavky, jako třeba obědvat ve 12 hodin, spát a trávit část víkendu se svou přítelkyní. Navíc vlastní vlastní bytovisko, čehož hojně využíváme (k nemalé radosti jeho spolubydlících).

 

Přátelé a spojenci:

host Anežkahost Mňamkahost Honza (bambíno)Anežka, Bambíno, Mňamka  

Trojice sourozenců – pseudodobrodruhů, kteří s námi také sehráli nějaké to dobrodružství. A ačkoli se už jen málokdy potkáme na hru, některé momenty (viz. Milá čarodějka Mňamka ničící pod tlakem ‚dobrých‘ spoluhráčů vesnici) budou v našich kronikách zapsány nadosmrti.

.

.

.

zmensena Jarda

Jarda:

Tento rezavý šermíř byl naším hostech na několika sezeních a hrách, ať už šlo o roleplay nebo třeba poker. ‚Irčan‘ není však jen hráčem a konzumentem; ve chvílích, kdy ho můza políbí píše povídky a storky, tvoří videa a vůbec dělá spoustu zajímavých věcí. Snad jen škoda, že nemůže trávit více času s námi u hromádky kostek a deníků postav.


 

fotka Mirka co s námi byl podruhé na chatě v lanškrouně kuba

 

 

 

 

 

 

 

Failgroup, brněnská skupina hráčů her, hráči RPG her, hry na hrdiny, dračí doupě, D&D, DnD,

Failgroup, brněnská skupina hráčů her, hráči RPG her, hry na hrdiny, dračí doupě, D&D, DnD,

Failgroup, brněnská skupina hráčů her, hráči RPG her, hry na hrdiny, dračí doupě, D&D, DnD,

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.