Dobrodružství

 find home

Aktuální dobrodružství:

Naše aktuální kampaně, které se průběžně posouvají do nových měřítek, postupně se přidávají nové a nové info o nich a o hrdinech. Právě teď hrajeme dvě dlouhodobé kampaně, jedna v systému Dračí doupě 2 a druhá v systému D&D 4th:

 

 

 

   

 


Bývalé kampaně
:

Zde je souhrn kampaní, které jsme hrály, ne všechny jsou mrtvé, v některých jsou dobrodruzi jen dočasně na odpočinku a užívají si pohody v nejzapadlejších hospodách, královských městech, v kobkách čarodějů a na útěku před nepřáteli, ale také v častých případech v mělkém hrobě a nebo v žaludku příšery.

KOBOLD_CLASSES_CJC_FI   mesicschodi   mesto-svetla

 Zlatý trůn    Na cestáchstinopad-pevnost

   jungle   Velká Morava zimoviskokoule

 

Další kampaně:

V této části jsou kampaně a jednoaktovky tak staré, že už kompletní popis nedá nikdy nikdo dohromady a tak alespoň pro inspiraci a pár vzpomínek zde uvádíme alespoň některé:

– První návštěva Eberonu: Krátká kampaň s padající vzducholodí a útěkem do trpasličích hlásek.

– Vesmírná loď dvou bratří: Netradiční příběh ze světa Star Wars, cestovaní po planetách lodí, co se nám rozpadala pod rukama a vlastně ta loď byla na dluh, procházeli jsme nálevny a velká města.

– Nakouknutí do DOTy: Rychlá hra s předpřipravenými postavami, kdy skupinka hrdinů, jde po stopě uneseného bratra a kamenů, která je zavede do doupěte Satyrů a jejich nekromantského pána.

– Večírek/banket: Předpřipravené dobrodružství spojené s návštěvou královského večírku, kdy byl unesen význačný host a my jsme detektivně šli po jeho stopách.

– Hledání mistra: Příběh točící se kolem temné strany. Zahráli jsme si za skřety, fexty, nemrtvé rytíře a podobné potvůrky, které běžně nejsou k dostání a zachraňovali jsme našeho necromantského pána, zajatého „zlými“ paladiny.

– Otec Emerick: Volný odpočinkový příběh inspirovaný inkvizicí, kdy tajemství kláštera zůstalo utajeno, neb hráči byly zmasakrováni.

Failgroup, brněnská skupina hráčů her, hráči RPG her, hry na hrdiny, dračí doupě, D&D, DnD,

Failgroup, brněnská skupina hráčů her, hráči RPG her, hry na hrdiny, dračí doupě, D&D, DnD,

Failgroup, brněnská skupina hráčů her, hráči RPG her, hry na hrdiny, dračí doupě, D&D, DnD,

Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.